JAK SI SPRÁVNĚ VYBAVIT VÁŠ BAR

Vybavení baru

SKLO

V každém baru je důležitý výběr skla, pro správné servírování vína, koktejlů, tvrdého alkoholu apod. Náš sortiment Vám nabídne kompletní vybavení od „malých“ panáků, po velké sklenice na koktejly či víno, až po pivní sklenice či půllitry. Vše je vyrobené z kvalitního, tvrzeného skla, které odolá i lehce „ovíněným“ zákazníkům.

CEJCH

Sklenice a poháry z našeho sortimentu, můžete pořídit buď cejchované anebo bez cejchu. Cejch je zcela obecně trvanlivá značka se speciálním významem, která má daný objekt jasně označit. Jedná se o úřední značku potvrzující přesnost.

DESIGN

Design je velice důležitý, protože každý podnik má svůj vlastní styl a proto je důležité brát v potaz styl baru, při výběru vhodného skla. Na našich stránkách naleznete klasické hladké sklo na víno, pivo či koktejly. Dále máme v nabídce různé sklenice s originálním gravírováním nebo se zvorem, který Váš podnik pozvedne na vyšší úroveň.

BALENÍ

Většina sklenic a pohárů se prodává v setu cca po 6 kusech. Je proto důležité s tímto počtem počítat, při objednávání. Všechno sklo je před přepravou velice pečlivě zabaleno a vypolstrováno, aby nedošlo během dopravy k poškození.